Корисна інформація про AirTag
В квітні Apple нарешті представила давно очікуваний і давно анонсований маячок Air Tag. Невеликі пристрій у вигляді таблетки, яке можна закріпити на ключі, пульт або гаманець і через додаток Локатор відстежувати місцезнаходження предметів. 1 AirTag буде коштувати $30, вартість набору з 4 штук на офіційному сайті обійдеться в $90. Також можна зробити свій маячок унікальним, замовивши гравіювання.
На подобі як це представлено в розумних годиннику Apple Watch, компанія пропонує іміджеву лінійку Hermes. Маячок комплектується стильним чохлом з натуральної шкіри.
Скільки Air Tag коштуватиме в Україні і чи буде у нас можливість нанесення гравіювання на поверхню поки не відомо. У офіційних реселерів поки немає чени на устройстройство. Але деякі українські магазини пропоную ціну від 1300 до 2295 гривень на 1 штуку. У цій статті ми розповімо всі наявні на даний момент подробиці використання AirTag. Від якої батареї працює пристрій, чи можна її поміняти самостійно, як часто її можна міняти і чи буде мітка працювати в Україні.
Батарея в AirTag
Щодо маячка ейр таг, Apple пішли нетрадиційних для себе шляхах і встановили і встановили в прилад звичайну батарейку CR2032. Такі ставлять в годинник, ваги і ще купу різних пристроїв. Знайти їх не складає труднощів, вони продаються в будь-якому переході метро. в залежності від якості ціна батарейки коливається в межах 6 — 60 гривень за штуку. Ресурс штатного акумулятора розрахований приблизно на рік. Зрозуміти, що батарейка села теж дуже просто, маячок просто, повідомить про це в додатку Локатор. Важливо не пропустити цей момент, інакше розумний AirTag перетвориться звичайний брелок.
чи можна поміняти і як це зробити батарейку в AirTag
Тепер найцікавіше — обслуговування. Все що має логотип Apple на своєму корпусі обслуговується дорого. Це навіть вже не стереотип, а аксіома. Але батарейку AirTag можна поміняти самостійно без походу в сервісний центр.
Для цього треба натиснути на верхню металеву кришку і повернути проти годинникової стрілки. Це чимось нагадує заміну батарейок в бездротової клавіатурі Apple Magic Keyboard. В результаті цієї дії відкриється кришка, під якою знаходиться батарейка. Якщо, звичайно не хочете витрачати брешемо на пошуки батарейки і не бажаєте лізти самостійно по корпус AirTag, в сервісному центрі Apple Lab вся процедура закінчиться для вас через 5 хвилин.
Чи працює AirTag в Україні?
Брелок оснащений чіпом U1. В основі роботи лежить технологія UWB (Ultra-Wide-Band), бездротова технологія зв'язку для роботи на коротких відстанях. Зв'язок працює в таких смугах: 3,1-4,8 ГГц, 6-9 ГГц і 57-66 ГГц .. В Україні даний стандарт поки не підтримується. У нашій країні поки не вивчений на достатньому рівні питання впливу излученная UWB на здоров'я людини. Але з огляду на, що всі розвинені країни підтримують дану технологію, для нас це питання часу.
Комментарии
Новый комментарий