Батьківський контроль iOS і дитячий Apple ID
Як налаштувати батьківський контроль на iPhone
Не давати дитині користуватися смартфоном дорівнює тому, що намагатися заховати його від сучасного світу. Дійсність така, що діти проводять більше часу в телефоні, інтернеті ніж в живому спілкуванні. Можна скільки завгодно розмірковувати на тему як це погано. Але рішення тільки одне — так надходить держава. Якщо не можеш підкорити — контролюй. Саме про нього, про батьківський контроль ця стаття. Ми докладно розповімо які можливості у цій функції iOS і як налаштувати батьківський контроль на iPhone.
Apple ID для дитячого iPhone
Для того щоб ваша дитина могла користуватися повноцінно iPhone йому необхідно створити обліковий запис . Причому незалежний, не включений в сімейну групу аккаунт можна створювати тільки з 18 років. У Google цей поріг на 5 років лояльніше.
Для того щоб створити Apple ID для дитини, необхідно зайти в меню “Налаштування”, & Ldquo; Apple ID”, “Сімейний доступ”. Далі прямуємо інструкції на екрані. Потім тиснемо “Розпочати роботу”, “Запросити членів сім'ї”.
Таким чином ми активуємо функцію “Сімейний доступ».
Тепер переходимо в “Налаштування”, “Apple ID”, “Сімейний доступ” і натискаємо “Додати члена сім'ї”.
Далі, в віконці, що з'явилося вибираємо “Створити дитячу запис” і тиснемо “Продовжити”.
Тепер прямуємо інструкції на екрані для завершення налаштування
Що таке батьківський контроль iOS
Подібний сервіс є у Google, називається Family Link. З його допомогою можна контролювати переміщення, час проведений в телефоні і в мережі інтернет. Важливо щоб дотримувалося головна умова, обидва пристрої повинні бути підключені до мережі Інтернет.
Apple також надають подібний сервіс.
Для встановлення контролю над iPhone дитини використовується додаток “Екранний час” . З його допомогою можна відстежувати кількість часу, який дитина провела в телефоні, додатках, інтернеті.
Для того щоб активувати функцію “Екранний час” робимо наступне:
- Заходимо в меню “Налаштування”, “Екранний час”.
- Натискаємо “Включити Екранний час”, потім “Продовжити”;
- Вибираємо кому належить пристроїв “Це мій [пристрій]” або “Це [пристрій] моєї дитини”.
Також тут буде запропоновано створити код пароль. Причому він повинен відрізняться від коду Apple ID або блокування екрану.
Після активації на екрані контролюючого пристрою відобразиться звіт про кількість часу, проведеному в смартфоні, додатках і веб-сайтах, які відвідувала дитина.
Для того щоб обмежити доступ до небажаного контенту слід налаштувати параметр “Контент і конфіденційність”. Для цього в меню “Екранний час” переходимо в розділ “Контент і конфіденційність”.
На екрані навпроти рядка “Контент і конфіденційність” переводимо в активний стан.
Також тут можна налаштувати які саме дії і додатки будуть обмежені. Цей розділ дозволяє провести тонке налаштування обмежувальних заходів.
Переходимо в розділ “Дозволені програми” і отримуємо список з встановлених додатків, навпроти яких розташований перемикач вкл/викл.
В розділі “Обмеження контенту”, “Веб-вміст” вибираємо один з варіантів доступу: “Необмежений доступ”, “Ліміт сайтів для дорослих” або “Тільки дозволені веб-сайти”.
Через меню “Контент і конфіденційність” обмежуємо покупки в App Store і iTunes.
Перейшовши в цей розділ активуємо дозволені види дій.
Зробивши цю нескладну настройку ви допоможете своїй дитині стати відповідальним членом IT світу, захистити його від негативного впливу, а також привчите до гігієни користування смартфоном.
Комментарии
Новый комментарий