Ремонтуємо шнур зарядки MagSafe
Незважаючи на той, що з 2016 року MacBook перестали комплектуватися такими роз'ємом, йому на зміну прийшли USB-С, але це дуже затребувана послуга в сервісному центрі Apple Lab.
Що таке роз'єм MagSafe
Це роз'єм живлення, який встановлювався на ноутбуки Apple c 2006 році. Основна мета, яку переслідували інженери з Купертіно — зробити гніздо таким, щоб при випадковому зачіпанні кабелю живлення, що не виривався роз'єм і не падав ноутбук. Такий девайс був придуманий і через певну кількість критики, був доброзичливо оцінений публікою.
MagSafe на місці контакту утримується за допомогою магнітів. Це дозволяє відразу отсоединятся при появі натягу. Для всіх моделей сам роз'єм абсолютно ідентичний. Різниця лише в потужності. Але Apple все ж рекомендує для підзарядки використовувати тільки “рідні”, зазначені в специфікації до певної моделі зарядні пристрої.
Роз'єм MagSafe — власна розробка компанії, на що у них є відповідна документація і патент.
Коли потрібен ремонт зарядки MagSafe
Якщо чесно, то завжди коли у вас поламалася оригінальна зарядка. Навіщо, скажете ви, адже завжди можна піти і купити нову. Але, справа в тому, що останні версії, які комплектувалися даними роз'ємом, випускалися в 2016 році. І цілком логічно, що такі зарядки на виробничих потужностях Apple вже давно не випускаются. Зате вони широко виробляються фахівцями за підробленими запчастинах для техніки Apple. Ми настійно не рекомендуємо купувати такі аксесуари, так як в кращому випадку від такої зарядки ви” потрапите” на передчасну заміну акумулятора, а в гіршому міняти доведеться материнську плату.
Таким чином, залишається один варіант — ремонт зарядки MagSafe.
В основному тут може бути тільки 2 види ремонту:
- заміна шнура;
- заміна адаптера.
Як ремонтують зарядку MagSafe в Apple Lab
Спробуємо проілюструвати, цей процес на прикладі заміни кабелю.
- Спочатку необхідно розібрати корпус блоку живлення, і витягти шнур.
- Корпус адаптера складається з двох частин, склеєних між собою. Розібравши його ви побачите, плату з припаяним кабелем. Контакти шнура захищені платою.
- Щоб отпаять контакти, необхідно зняти цю пластину.
- Тепер беремо новий кабель і припаюємо його на місце старого. Всю роботу робить тільки професійний майстер.
- Далі зачищаємо місце припою і тестуємо. Тільки після цього приступаємо до зворотного збірці.
Важливо щоб всі елементи були міцно зафіксовані. Корпус збираємо за допомогою клею. Фіксуємо зажимами до повного висихання.
В Apple Lab такий ремонт роблять швидко і якісно, звертайтеся, залишитеся задоволені.
Комментарии
Новый комментарий